ارتباط با ما

آدرس: تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، نبش مجیدیه جنوبی، پلاک 417، واحد 6

تلفن تماس: 26425377-021 و 09362403066

کدپستی: 1938813568

همکاری با کیاسا

  رسالت مسئولیت اجتماعی

  مسئولیت اجتماعی سازمان یا شرکت‌ها رویکردی متعالی به کسب و کار است که تاثیر اجتماعی یک سازمان بر جامعه چه داخلی و چه خارجی را مد نظر قرار می‌دهد.

  هدف اصلی آن گردهم آوردن تمامی پتانسیل‌های توسعه پایدار اعم از دولتی، خصوصی و داوطلبان برای همسویی منافع اقتصادی شرکت با توسعه پایدار و منافع اجتماعی و اقتصادی جامعه و محیط زیست است.

  به لحاظ منافع و ارزشی که مسئولیت پذیری اجتماعی برای هر کسب و کار ایجاد می کند، بهره گیری از آن را در اندازه های مختلف واحد اقتصادی امری انسانی و از الزامات رفتار سازمانی شرکت‌ها می‌باشد.

  از جمله موانع موجود برای انجام فعالیت‌های مرتبط با CSR یا همان مسئولیت اجتماعی، نبود تجربه قبلی قابل قبول و مطرح بین شرکت‌ها و موسسات و عدم اطمینان به موثر بودن آن‌ها می‌باشد.
  هزینه زیادی که فعالیتهای مرتبط با مسئولیت اجتماعی به شرکت ها تحمیل می کند مانع دیگری برای این قبیل فعالیت ها می باشد .
  اعتقاد مدیریت ارشد شرکت و همکاران سازمان به موثر بودن فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی در فروش و بازاریابی، نقش کلیدی در اجرای آن دارد.

  CSR ، فعالیت‌هایی است که می‌تواند منافع سازمان و ذی نفعان ما را هم زمان تامین نماید، به عبارتی فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی هیچ منافاتی با تلاش یک بنگاه اقتصادی برای کسب سود بیشتر ندارد بلکه تامین و یا حداقل رعایت منافع دیگران را نیز توصیه میکند.مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها تعهد و تکلیف مدیریت به انجام کارهایی است که حافظ و ارتقاء دهنده رفاه جامعه باشد. از آنجا که سازمان‌ها تاثیر عمده‌ای بر سیستم اجتماعی دارند، فعالیت آنها باید به گونه‌ای باشد که نه تنها در آن زیانی به جامعه و ذی نفعان نرساند بلکه نسبت به اقشار جامعه و ذینفعان مسئولیتی را برعهده بگیرد.

  به همین دلیل شرکت توسعه صنعت بین الملل کیاسا با برند کیاسا به عنوان مجری حوزه عمرانی و معماری صنعت ساختمان و صنعت ورزش، خود را موظف به انتخاب سبد پروژه‌های مسئولانه اجتماعی و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی، کار آفرینی و فعالیت‌های فرهنگی برای اقشار کم درآمد و همچنین زنان سرپرست خانوار می‌داند.

  در حال حاضر شرکت‌ها و سازمان فعالی در زمینه مباحث مسئولیت‌های اجتماعی در داخل ایران فعال هستند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به شرکت کیسون، موسسه خیریه محک، شرکت یونیلیور ، شرکت تام ایران خودرو، شرکت ملی نفت ایران، شرکت بیمه ایران، شرکت‌های پتروشیمی و بسیاری از شرکتهای دیگر اشاره داشت.
  اطلاعات بیشتر در این مهم را از مرکز ترویج مسئولیت اجتماعی شرکت‌های ایران www.csriran.com می‌توان دریافت کرد.