طراحی و ساخت زمین تنیس سرباز و سرپوشیده

طراحی و اجرای زمین تنیس

ساخت و بازسازی زمین تنیس خاکی، هارد کورت، چمن مصنوعی و تایل کورت

شرکت توسعه صنعت بین الملل کیاسا با بهرگیری از علم روز دنیا و استفاده از تجربیات متخصصین حوزه ورزشی و مهندسین عمرانی در زمینه طراحی، ساخت، بازسازی و همچنین تعمیر و نگهداری اماکن ورزشی-تفریحی، خدمات جامع و تخصصی ای را در زمینه توسعه انواع زمین تنیس مخصوص مسابقات حرفه ای و زمین های تنیس تمرینی ارزان قیمت و زمین تنیس ساحلی به صورت هارد کورت،چمن مصنوعی و خاک رس، منطبق با استانداردهای روز دنیا و متناسب با میزان بودجه و همچنین محدودیت‌های فضا ارائه میدهد.

طراحی انواع زمین تنیس
محصولات و خدمات کیاسا

خدمات شرکت کیاسا در امر توسعه فضای ورزشی تنیس و طراحی و ساخت زمین تنیس خاکی، هارد کورت، چمن، کارپت و تایل کورت درفضای سرپوشیده و سرباز:

 1. بازدید،بررسی و مشاوره تخصصی رایگان از محل احداث زمین تنیس در سراسر کشور
 2. ارائه برآورد دقیق هزینه های احداث یا بازسازی
 3. ارائه بهترین و کاربردی‌ترین نقشه اجرایی و جانمایی پروژه
 4. نقشه برداری و طراحی سه بعدی از زمین تیس
 5. ساخت و اجرا پروژه با استفاده از جدیدترین و سریعترین روشهای ساخت
 6. نظارت بر ساخت و مدیریت هزینه‌های احداث
 7. مشاوره بهره برداری و توسعه ورزشی
 8. تعمیر و نگهداری و بازسازی انواع زمین های تنیس
ساخت زمین تنیس

نوسازی و بازسازی زمین تنیس

خدمات عمرانی مخصوص زمین تنیس

برای بازسازی زمین تنیس نیاز به برنامه اجرایی میباشد که شرکت کیاسا با بهره گیری از متخصصین ورزشی و عمرانی تمامی امور ساخت و اجرا و نیز تعمیر و نگهداری فضای ورزشی مخصوص رشته ی تنیس را انجام میدهد.

خدمات عمرانی ما برای ساخت، نوسازی و بازسازی زمین تنیس شامل بخش عمرانی و زیر ساختی مثل زیر سازی، شیب بندی، تسطیح، زه کشی، اجرا پوشش کف و نیز خدمات برق و الکترونیک و تاسیساتی، اجراس سوله و سایبان برای ساخت سالنهای سرپوشیده تنیس و نیز دیزاین مجموعه های تنیس با در نظر گرفتن کورت های تمرینی و سنتر کورت و سایر فضاهای جانبی باشگاه تنیس میباشد.

لازم به ذکر است تمامی انواع زمین های تنیس خاکی یا هارد کورت یا کارپت و چمن و نیز مینی تنیس با تایل کورت شرایط تعمیر و نگهداری خاص خود را دارند.

شرایط نگهداری و تعمیرات زمین تنیس خاک رس شامل دو بخش عمومی و تخصصی یا زیرساختی میشود:

 • فرش زدن و تمیز کردن خطوط زمین
 • آب پاشی
 • گل کردن (آب پاشی به میزان بسیار زیاد)
 • طی کشیدن
 • غلطک زدن
 • رعایت اصول توسط بازیکنان در زمین تنیس

نگهداری و تعمیرات تخصصیکه وابسته به شرایط آب و هوایی و جغرافیایی محل زمین تنیس، جنس خاک و عمر زمین و زیر فضاهای جانبی آن میباشد.

شرکت کیاسا با مشاوره رایگان در امر توسعه فضای ورزشی رشته ی تنیس همراه شما ورزشکاران، باشگاه داران و سرمایه گذاران این حوزه میباشد.

طراحی و ساخت انواع زمین هاردکورت